Enmad Sondaj aşağıdaki hizmetleri sağlar;

  • KAROTLU MADEN SONDAJLARI
  • TERS DOLAŞIMLI (RC) MADEN SONDAJI
  • JEOTEKNİK SONDAJ HİZMETLERİ
  • KUYU İÇİ EĞİM – YÖN ÖLÇÜMLERİ
  • JEOTERMAL KUYU TAMAMLAMA TESTLERİ
  • LOJİSTİK DESTEK

GENEL BAKIŞ

Enmad Sondaj maden arama ve jeoteknik sondajları konusunda hizmet verecek şekilde donanım ve personele sahiptir. Kızaklı, paletli ve kamyona monteli sondaj makinaları ile kırıntılı ve karotlu (kömürde) sondaj, elmaslı sondaj (maden) ve jeoteknik sondaj projelerine hazırdır.

Günübirlik işlerden aylar süren projelere kadar cevher aramaları (altın, kurşun, kömür, bakır) için araştırma sondajları için 4 kulemiz 7/24 çalışmaktadır.

Enmad’ın saha personelinin önceki deneyimleri (Türkiye’deki altın ve kömür madenleri) ile projenizde olabilecek her türlü sondaj sorununa güvenli ve etkin çözümler üreten, en yüksek verimlilik ve kaliteli çalışma şekli ile projelerinizi gerçekleştirir.

ÇALIŞANLARIMIZ

Sondaj ekiplerimiz, alanında uzman, uzun yılarla dayanan deneyimleri olan teknik elemanları içermektedir. Sondaj ekiplerimiz, en yüksek verimlilikte ve en güvenli şekilde sondaj projelerinizi gerçekleştirecek şekilde en yüksek standartlarda eğitim almışlardır.

Enmad Sondajın her üyesi -Arazi Ekibi ve Yönetim Kadrosu- elmas uçlu karotlu sondajda 10 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır. Müşterilerimizle aramızda yüksek kaliteli hizmetimiz ile her zaman karşılıklı güvene dayanan ilişkimiz bulunmaktadır.

Enmad her bir çalışanının sürekli eğitim ile şirket yöntemlerini ve felsefesini benimsediğinden emin olur.

Bütün Enmad personeli; geçmişi, kapasitesi, hırsı, profesyonel geçmişi, güvenirliği ve şirkete olan bağlılığı ile seçilmiştir. Her bir çalışanımız kendi potansiyelini keşfetmesi için teşvik edilir.