HERŞEY DAHİL FİYATLANDIRMA

Düşük fiyatlarımızın yanında, müşterilerimiz, sondaj uçları, koruma boruları, sondaj lokasyonları arasında taşınma ücretleri gibi can sıkıcı, gizli kalmış ek maliyetler olmadan, her şey içinde tek fiyat ile sondaj projelerini bizimle gerçekleştirebilmektedir. Böylece, müşterilerimiz, önceden sondaj bütçelerini yapabilmekte ve maliyetlerini kesin bir şekilde bilebilmektedir.

TEKNOLOJİ

Enmad Sondaj en son model makine ve destek ekipmanları ile çalışmak gibi bir ilkeye sahiptir. Makine Parkımızdaki ekipmanlarımız 2015, 2016 ve 2019 yıllarında üretilmiştir.

DENEYİM

En iyi makinalara sahip olmak, onları çalıştıran deneyimli bir ekip olmadan hiçbir anlam ifade etmez. Şirket olarak ismimizin yeni olmasına karşın ekibimiz uzun yılların deneyimine sahiptir. Sürekli eğitim, geliştirme ve izleme ile en iyisi olarak kalmaya devam ediyoruz. Personelimize sadece ilerleme hızlarına göre değil, aynı zamanda karot yüzdelerinin yüksekliğine ve kazasız iş yapmalarına göre de pirim uygulamaktayız.

Icon Image

İŞ GÜVENLİĞİ

Firmamızın başarısı personelimize dayanır. Personelimiz bizim için çok önemlidir ve bu yüzden iş güvenliğine üst düzeyde önem veririz. Çalışanlarımız da şirket güvenlik kurallarına kesinlikle uyarak çalışırlar.
Icon Image

Destek & Bakım

Ekipman bakımı Enmad Sondaj için hayati öneme sahip bir konudur. Sondaj ve bakım ekipleri sıkı bakım prosedürlerimize uyarlar.
Tam tesisatlı mobilize bakım ekipleri bir sorun oluşması durumunda hızlı müdahale için arazide hazır bulunurlar.
Icon Image

PARÇA TEDARİĞİ

Sondaj sektöründe ihtiyaç olunan parça ve sistemlerini müşterilerimize hızlı bir şekilde tedarik ediyoruz.